۱۳۹۳ آذر ۶, پنجشنبه

در مورد «ابلاغیه چراغ خاموش» مسعود رجوی


در مورد «ابلاغیه چراغ خاموش» مسعود رجوی 
  
 
با مرورگر موزیلا Mozilla Firefox (و از کامییوتر معمولی) این ویدیو قابل استفاده است. 
با «آی‌پاد» و  Google Chrome و... تنها بخشی از ویدیو را می‌توان شنید.
 
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ 
عهد پرچم در لیبرتی و «ابلاغیه» چراغ خاموش
در آستانه فروغ جاویدان حسینی. مسعود رجوی ۱۱ آبان ۹۳
سلام و هزار تبریک به خاطر تشکل هزار زن قهرمان مجاهد خلق و تشکیل شورای مرکزی مجاهدین به عنوان بالاترین ارگان رهبری کننده این سازمان در ادامه و گسترش شورای رهبری که مریم خواستار آن بود و مسئول اول سازمان خواهر مجاهد زهره اخیانی در ۲۷ مهر با زمان‌بندی و سرفصل مشخص، تا پنجاهمین سالگرد سازمان به آن پاسخ مثبت داد.
کلِمَه طَیبَه کشَجَرَه طَیبَه أَصلُها ثابِتٌ وَفَرعُها فِی السَّماءِ [سوره ابراهیم آیه ۲۴]
مثال کلمه طیبه، پدیده پاک و پاکیزه مانند درختی است رویان و پاکیزه و پاک کننده که فضا و هوا را پاک و بهاری می‌کند، اصل و ریشه‌های آن ثابت و استوار و تغییرناپذیر است اما محصولات و میوه‌ها و شاخ و برگ آن در آسمان و در فضا و محیط زیست سیاسی و اجتماعی و بین المللی گسترش پیدا می‌کند.
بله، بعد از ۲۱ سال و این همه طوفان و بحران، سرانجام همانطوریکه مریم تأکید کرده، روزگار گسترش و قدم به جلو فرا رسیده‌است، برای اینکه از لیبرتی و داخل و خارج ایران را بتواند فرا بگیرد. البته با همان ضابطه و قانونمندی صلاحیت و اتفاق آراء در مورد زن ذیصلاح انقلابی مجاهد خلق و کسانیکه در این ۱۲ سال از بمباران، اشرف و لیبرتی را از سر گذراندند، کسانیکه در این آزمایش خودشان را به همه ما و به همه دنیا ثابت و اثبات کرده‌اند.
البته که در قدمهای اول هستیم مثل سال ۷۲ که در قدمهای اول بودیم. آن روز مریم در سالروز انقلاب مشروطه، در ۱۴ مرداد، در سالن اجتماعات باقرزاده، به ما ۱۲ عضو و ۱۲ کاندید شورای رهبری را معرفی کرد. بعد تبدیل شد به یک بند انقلاب درونی و ایدئولوژیکی مجاهدین. هژمونی زن ذیصلاح انقلابی مجاهد خلق
حالا این بند و همین محتوا در چارچوب شورای مرکزی گسترش و ارتقا پیدا می‌کند. اگر که بتوانید این کار را تا همان سرفصلی که مریم گفته به سرانجام برسانید البته که کاری است کارستان.
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ 
ضرورت و نقش تعیین کننده رهبری در نیل به رهایی و یگانگی 
در سال ۶۵، بیست و دو بهمن سال ۶۵، در پیام [رادیویی بمناسبت هشتمین سالگرد انقلای ضد سلطنتی] در بحبوبه جنگ ضد میهنی، در بحبوبه جنگی که تنها مقاومت ایران رودرروی خمینی برای آن شعار صلح می‌داد، نکته‌ای را [بیان کردم و] خوب است [حالا هم] یادآوری کنم که برای گِل‌گرفتن تنور جنگ ضد میهنی مصیبت‌ها کشیدیم و خون جگرها خوردیم، برچسب‌ها تحمل کردیم تا طلسم جنگ درهم شکست. خمینی با همین طلسم، طلسم جنگ – فتح قدس از طریق کربلا – راه آزادی را سد کرده بود و درست در چنین نقطه میانه بازان استحاله‌گر، همراه با ملی‌گرایان پوشالی و بقایای سلطنت مدفون، و بسیاری چپ‌نمایان در برابر سیاست انقلابی صلح که در برابر تنور جنگ خمینی عنوان کرده بودیم، هیزم‌کشی می‌کردند.
در این جهت و درست رودرروی مقاومت مسلحانه انقلابی،بسیاری از بلندگوهای استعماری هم که در ادامه جنگ ایران و عراق منافع کلان داشتند، هیزم‌کشان را علیه ما همراهی کردند.
اما، اما این سیاست عملی صلح که مشخصاً در شکستن طلسم جنگ، از طریق بیانیه صلح، از طریق صلح شورای ملی مقاومت و سرانجام از طریق دیدار صلح در بغداد پایه‌گذاری شد و در سراسر جهان و بویژه در داخل ایران گسترده‌ترین حمایت‌های مردمی را حاصل کرد، این از هوشیاری و سرشت ضد بهره‌کشانه انقلاب نوین ایران و از شجاعت سیاسی فوق‌العاده مقاومت ایران ناشی شده بود که قبل از هر چیز، مرزهای تاریخی خود یا بورژوازی استثمارگر را چه در اشکال سنتی و چه حتی در تظاهرات و رگه‌های چپ‌نمایانه آن جدا کرده بود. همان بورژوازی که هیچگاه در طول تاریخ معاصر جسارت و جرأت جداسازی تام و تمام خود از جنگهای غیرعادلانه را که در پوشش ملی و وطنی عرضه می‌شوند نداشته‌است.
اما مقاومت انقلابی ایران به لحاظ تاریخی و ایدئولوژیک، بسا خالص‌تر و مردم‌گرا تر از این بود که در چنین دام‌هایی گرفتار آید.
مضمون اجتماعی و سیاسی انقلاب درونی مجاهدین در سال ۶۳ هم، در یک کلام تصفیه و تعالی ضد بهره‌کشانه و رهایی هرچه بیشتر و عمیق‌تر از همین عنصر استثمارگر بورژوایی در پهنه‌های مختلف است.
پیام نهایی انقلاب ایدئولوژیک درونی را که از رهایی زن آغاز شد می‌توان در بازشناختن ضرورت و نقش تعیین کننده رهبری در نیل به رهایی و یگانگی خلاصه کرد.
...
این همان قسمتی بود که از سال ۶۵ خواندم و حالا به عینه نقیصه‌هایی که در آن زمان در صدد رفعش برای جنبش مقاومت ایران بودیم می‌شود به چشم در بهار عرب و جنبش‌های مردمی و انقلابی، مخصوصاً در عراق و سوریه دید.
...
هر کسی که دست در آتش انقلاب مردمی داشته باشد و مثل مجاهدین ۵۰ سال را در این مسیر طی طریق کرده باشد، خوب می‌فهمد و می‌داند که جای این نقیصه‌ها در تاریخ انقلابات و جنبش‌ها جز با دریایی از خون پُر نمی‌شود.
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
هدیه تاریخی و استراتژیکی ما به خلق برادر عراق
فکر می‌کنم که مریم با پیشنهاد تشکل رسمی آن هزار زن قهرمان، زمان‌بندی را به دقت و به خوبی انتخاب کرده و یک گام بزرگ به چپ به معنی ترقی‌خواهانه و آینده‌نگرانه برداشته‌است.
از یکطرف همراه با جنایت‌ها و اسید پاشی مزدوران ولایت فقیه در داخل میهن اشغال‌شده، از طرف دیگر ربع قرن از معرفی خود او بعنوان مسئول اول مجاهدین گذشته که براستی انقلابی را در درون و بیرون مجاهدین به لحاظ سیاسی،‌  اجتماعی، و ایدئولوژیکی برانگیخت. از طرفی دیگر رژیم است و بحران‌های فزاینده و لاعلاج در زمینه‌های مختلف از جمله موضوع اتمی و ضرباتی که پیاپی از افشاگری‌های مقاومت ایران در این زمینه دریافت می‌کند.
بختک مالکی هم بعد از ۸ سال با پایداری مجاهدین و قیام مردم عراق از موضع نخست وزیری و فرمانده کل قوا سقط شده و پرده از سیاست غلط آمریکا در عراق در این سالیان برداشته شده [است]
استاد افشاشده از طرف کمیسیون امنیت و ضدتروریسم شورای ملی مقاومت به دقت نشان می‌دهد که حکم مردودیت سومین دور نخست وزیری مالکی را درست یکسال پیش در کاخ سفید بعد از قتلعام در اشرف با آن برانیختگی جهانی به دستش داده‌ بودند.
معلوم می‌شود که بیش تر از این حتی کاخ سفید هم نمی‌توانسته پشت قره نوکر نظام ولایت در عراق برود.
...
شما قیمت سنگینی دادید اما بر بختک مالکی که کمر به انهدام مجاهدین بسته بود، در ۲۷ حمله رذیلانه ضدانسانی با سلاح سرد و گرم، بله، شما پیروز شدید.
بر مجاهدین خلق و خلق محبوب‌شان درود.
این است بزرگترین هدیه تاریخی و استراتژیکی ما به خلق برادر عراق که البته خود آنها بعداً با قیام شان که از دی ماه ۹۲ اوج گرفت آنر ا به سرانجام رساندند و بختک سقط شد.
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
اسید پاش را باید کشت. چه با تفنگ چه با مُشت
حالا ما با سومین ائتلاف بزرگ بین المللی روبرو هستیم در یک نسل.
ائتلاف اول در جنگ کویت بود در سال ۱۳۶۹
ائتلاف دوم در جنگ عراق بود بود در سال ۱۳۸۱ و ۸۲
و حالا یک دهه بعد در سال ۹۳ با ائتلاف ۶۰ کشور مواجهیم که خطر ارتجاع و بنیادگرایی تحت نام اسلام و خلافت اسلامی دامنگیر خود آن‌ها شده، همان خطری که از سه دهه پیش در موردش هشدار می‌دادیم و می‌گفتیم و می‌نوشتیم. با این تفاوت که هنوز هم سعی می‌کنند تا آنجایی که می‌شود پدرخوانده داعش را در قم و تهران نادیده بگیرند.
درحالیکه مردم ایران قبل از هر کس با گوشت و پوست و استخوان قربانی ولی امر مسلمین جهان در رژیم پلید ولایت فقیه قرار گرفتند و ۳۶ سال است که آن‌را آزموده‌اند.
خمینی در بهمن سال ۶۳ می‌گفت که «خلیفه می‌خواهیم که دست ببرد و حد بزند، رجم کند» یعنی سنگسار کند و این هم قانون اساسی رژیم که از ابتدا در اصل پنجمش آمده که ولایت امر و امامت امت – منظورش امت اسلام است –
ولایت امر و امامت امت بله، در رژیم پلید ولایت بر عهده چنین خلیفه‌ای است.
منظور از امت هم به صراحت در اصل ۱۰۹ قانون اساسی ولایت فقیه، جنانکه نوشته شده، امت اسلام است. یعنی خلیفه تمام مسلمانان جهان است.
...
این هم فتواهای ولی امر مسلمین جهان [تصویر کتاب «اجویه الاستفتائات» که آرای فقهی خامنه‌ای هم در آن است، در ویدیو دیده می شود] 
رسماً و با همین عنوان، به نام خامنه آی که هر روضه خوانی هم در قم می‌دونه که عنوان آیت‌الله العظمی، بر روی این شخص جز تمسخر برنمی‌انگیزد. منظورم عنوان ولی امر مسلمین جهان (با خنده...) حضرت آیت‌الله العظمی خامنه‌ای، به زبان‌های مختلف است.
و همین خلیفه ارتجاع خامنه‌ای بود که در ۱۶ تیر امسال [۹۳] در تفسیر کلمه اعتدال در برابر باند رقیب گفت که «اعتدال همان اسلام است. یعنی مقابله شدید با کفار و مهربانی با یکدیگر، یعنی امر به معروف و نهی از منکر. اعتدال به این معنا نیست که از کارهایی که جریان مومن احساس وظیفه می‌کند جلوگیری کنیم»
عین حرفهای خودش است. (ویدیو خامنه‌ای را نشان می‌دهد]
قبل از آن در ۲۳ اردیبهشت گفت که «این وظیفه ماست که نهی از منکر و امر به معروف کنیم. وسائل عمل خیر و حسنات را در کشور فراهم کنیم. وسائل شرور و آفات را از دسترس‌ها برداریم و این وظایف مسئولین حکومت است.»
...
می‌خواهم بگویم که اینها حکم حکومتی ولی فقیه ارتجاع همین امسال است. بعد در روز ۸ آبان دیدیم که آخوند دژحیم طبلطبایی نماینده خامنه‌ای در جمعه بازار اصفهان بی تعارف گفت که راه اندازی سازمان و وزارت خانه‌ برای امر به معروف و نهی از منکر ضروری است. رهبر کبیر انقلاب در زمان تصویب قانون امر به معروف و نهی از منکر با ابلاغ نامه‌ای به بنیاد انقلاب فرهنگی، راه‌اندازی این وزارت‌خانه و تبعیت تمام ادارات از آن‌را تأکید کرده بودند.
پس امام جمعه خود اوست که می‌گوید که خود خامنه‌ای حکم حکومتی داده‌است برای تشکیل وزارت خانه‌ای تحت عنوان امر به معروف و نهی از منکر و اینکه تمام ادارات هم از آن [باید] تبعیت کنند.
محصولش را هم که اسیدپاشی بود دیدیم. البته اسیدپاشیدن بر روی زنان و دختران از فردای انقلاب ضدسلطنتی بخش جدایی‌ناپذیری بود در شریعت خمینی و خامنه‌ای از امر به معروف و نهی از منکر، با تفسیر آنها.
و حالا تصاویر دلخراش هر وجدان انسانی را می‌لرزاند و موی بر اندام راست می‌کند. [ویدیو تصاویری از اسیدپاشی نشان می‌دهد]
ویل للقاسیه قلوبهم.  وای بر سنگدلان و شقاوت پیشگان
بله، اسید پاشو باید کشت. چه با تفنگ چه با مشت
این شعار گروهی از دختران دانشجو در تهران بود.
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
اعدام دهها هزار زن مجاهد خلق مخصوصاً بعد از انتخاب مریم
هموطنانمان بویژه زنان با رویکرد و پتانسیل انقلابی به اعتراض و شورش در برابر اسیدپاشی پرداختند. این ظرفیت انقلابی را در زنان این میهن، ارتجاع زن‌ستیز آخوندی با دستگیری و اعدام دهها هزار زن مجاهد خلق مخصوصاً بعد از انتخاب مریم و معرفی او بعنوان رئیس جمهور برگزیده شورای ملی مقاومت برای دوران انتقال حاکمیت به مردم ایران به خوبی دریافته و به چشمش فرو رفته [است]
...
در اسفند ۹۱ خامنه ای کنگره ای تحت عنوان هفت هزار زن شهید تشکیل داد و حرف اصلی‌اش در آنجا این بود که زنان باید در ساحت ولایت اجتماعی و جهاد و امر به معروف و نهی از منکر، جهاد اجتماعی را جهانی کنند و بن بست های بزرگ را درهم بشکنند.
دقت کنید که می‌گوید ولایت اجتماعی و نه سیاسی یا ایدئولوژیکی. یعنی حد زنان تا حذ همین دختران معاویه تحت امر ولایت فقیه است که در کوچه و خیابان ها راه بیافتند و برای زنان هموطن ما مزاحمت ایجاد کنند.
همانجا خامنه‌ای اضافه کرد که اقتدار و جذبه تازه‌ای به برکت خون این زنان مجاهد در عصر جدید ظهور کرده‌است. عجب، که زنان را ابتدا در جهان اسلام تحت تاثیر قرار داده و دیر یا زود در سرنوشت و جایگاه زنان جهان دست خواهد برد.
...
تأکید مریم بر تشکل هزار زن ذیصلاح انقلابی اشرفی و مجاهد، پاسخ به همان جبر اجتماعی و سیاسی است که حتی ولی فقیه ارتجاع هم آنرا دریافته‌است ولی در عمل برایش پاسخی جز اسیدپاشی بر روی زنان و طناب دار بر گردن ریحانه جباری آنهم بعد از هفت سال و نیم حبس و شکنجه ندارد.
دختر دانشجویی که موقع دستگیری هیجده نوزده سال بیشتر نداشته، دختری که به معنای واقعی کلمه، به معروف قیام کرده‌است.
امر به معروف یعنی در دفاع از خودش به مقابله پرداخته، با نرینه وحشی اطلاعاتی، اطلاعاتی مهاجم
اگر که ریحانه مامور اطلاعات را کشته، پس آفرین بر او و درود بر او. کسیکه دژخیم و مامور گشتاپوی دینی را بکشد، البته که او یک قهرمان است و باید عمل قهرمانانه او را تا نیست و نابودکردن آخرین مامور اطلاعاتی آخوندی ادامه داد. مگر اینکه مزدور مربوطه تسلیم شود، تمام وقایع و حقایق مزدوری خودش را با پوزش و پشیمانی به اطلاع مردم ایران برساند.
به همین خاطر بگذارید که از جانب خلق در زنجیرمون برای اطلاع همه اعلام کنم«
یزید دوران خامنه‌ای، شمر زمانه و سردژخیم قضائیه صادق لاریجانی به ازاء اعدامهای روزانه‌شان، هر روز خودشان یکبار مستحق اعدام هستند.
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
هر غلطی که کردند مبادا کسی اعتراض کند
راستی این طرح فوق ارتجاعی آمرین به معروف و ناهیان از منکر، که خلیفه ارتجاع در مجلس‌اش همزمان با اسیدپاشی به بحث و تفسیر گذاشته، چیه؟ این برای چیست؟
در ماده یک آن می‌گوید که «معروف و منکر عبارتند از هرگونه فعل و قول (گفتار) و یا ترک فعل و قول...»
عجبا، هرگونه فعل و قول و یا ترک فعل و قول...، که مورد امر قرار گرفته و یا منع شود. به وسیله کی؟ کدام فعل؟ کدام قول؟
در قانونش و در طرحش آمده که در موارد اختلاف در احکام شرعی، نظر ولی امر مسلمین ملاک عمل می‌باشد. یعنی نظر خامنه‌ای، ولی امر مسلمین جهان
ماده دو – امر به معروف و نهی از منکر دعوت و واداشتن دیگران به معروف و نهی از منکر است.
پس چه در امر به معروف باید وادارش کرد سوژه را، مخاطب را، زن را و مرد ایرانی را، چه در نهی از منکر، باید او را بازداشت و وادار کرد.
بله، واداشتن و بازداشتن، با اسید و با طناب دار حتی اگر (باخنده ممتد...) مقابله با خلیفه ارتجاع قلبی و زبانی و نوشتاری باشد.
ماده چهار طرح‌شان را گوش کنید. از روی متن می‌خوانم. قانون شان را می‌خوانم.
«مراتب امر به معروف و نهی از منکر، قلبی، نوشتاری و اقدام عملی است که مراتب زبانی و نوشتاری آن وظیفه آحاد مردم و دولت است و اقدام عملی آن تنها وظیفه دولت است مگر در مواردی که قانون به نحو دیگری تعیین کرده باشد»
منظورش به شکل اسیدپاشی است.
...
خب، پس قلب افراد را هم باید شکافت، با خنجر و دشنه و دید که راجع به ولی فقیه ارتجاع در آن چه می‌گوید.
در ماده ۵ قسمت‌های قابل رؤیت آپارتمانها، هتل‌ها، بیمارستان‌ها، و نیز وسائل نقلیه مشمول حریم خصوصی محسوب نمی‌شوند.
یعنی زیر تیغ و تبر حکومتی هستند. قسمتهای قابل رؤیت آپارتمان، هتل، بیمارستان، اتوبوس، تاکسی، مینی بوس، تا کسی نتواند علیه ولایت منفور نفسی بکشد.
در ماده ده اشخاص حقیقی یا حقوقی حق ندارند در برابر اجرای امر به معروف و نهی از منک مانع ایجاد نمایند. ایجاد هر نوع مانعی از قبیل مزاحمت، تهدید، توهین و مقاومت در برابر اقامه امر به معروف و نهی از منکر موجب محکومیت به حبس تعذیری با جزای نقدی درجه ۷ می‌گردد. (با خنده ممتد...) عجب اسلامی
یعنی هر غلطی که کردند مبادا کسی اعتراض کند، مبادا کسی مقاومت کند و در ماده ۱۲ قوه قضائیه مکلف است به منظور تسریع در رسیدگی به جرائم موضوع این قانون، شعب ویژه‌ای را اختصاص دهد و نسبت به معاضدت قضایی آمران به معروف و ناهیان از منکر اقدام نماید. یعنی سرتاپای قوه قضائیه و دستگاه قضایی این رژیم هم پشت این جانیان و تبه کاران و اسیدپاشان است. راستی رژیم تا کجا از مردم و قیام مردم می‌ترسد و لرزه بر ارکانش افتاده که آشکارا و روشن به چنین چرندیات و مزخرفاتی تحت عنوان قانون یا طرح قانونی پتاه می‌بَرد و تحت عنوان امر به معروف و نهی از منکر
گفته بودیم که خمینی قبل از هر چیز دجالانه همه [کلمات] را ذبح و لوث ولجن مال کرد [و] این نمونه آشکارش است.
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
ارتش آزادیبخش و مؤسسان چهارم با کسی شوخی ندارد
راستی در مرام و مکتب امام حسین، امر به معروف و نهی از منکر چیست؟ جز فراخواندن به خیر و نیکی و آزادی و عدالت؟
جز تبَرّی جستن و ایستادگی در برابر ظلم و پلیدی و شقاوت؟
نتیچه؟
منکر اول ولایت یزیدی است. معروف اول ارتش آزادی، لشکر فدایی و شمشیرکشیدن و شلیک کردن برخلافت ارتجاع و بربریت آخوندی است.
در همین رابطه اجازه بدهید که در آستانه فروغ جاویدان حسینی، عاشورای پیامبر جاودان آزادی با سلام و درود به لشگرهای فدایی به خاکپای امام حسین، فرازی از زیارت عاشورا را مرور کنیم.
...
امشب و فردا شب لشگرهای فدایی باید آماده جنگ، جنگ تمام عیار باشند. آماده کارزار.
ثار ثار، آماده جنگ و کارزار [ثار ثار=خون خون]
(حاضر حاضر....سوگند نسل ایمان، حاضر حاضر تا پایان ۶ بار)
...
السلام علیک یا ثارالله، سلام بر تو ای خون خدایی.
از اول می‌گویم:
قاتلان مجاهدین را باید در برابر عدالت قرار داد تا کیفر ببینند. آنهایی که در پرونده ۱۷ ژوئن [مربوط به سال ۲۰۰۳] شهادت دروغ دادند و آن خودسوزی‌های قهرمانانه مشعل‌های جاودان و شعله‌ور آزادی را برانگیختند یک یک باید حساب پس بدهند و در برابر عدالت قرار بگیرند.
از اول می‌گویم:
خامنه‌ای و رفسنجانی و روحانی و همه آخوندهای دزد و خنایتکار را باید در برابر عدالت قرار داد تا کیفر ببینند.
مالکی باید در برابر عدالت قرار بگیرد. باید به ازای هر مجاهدی که کشته یا زجرکش کرد، کیفر ببیند. طبق شریعت خودش، یکی در برابر یکی.
آنهایی که در این سالها به مجاهدین تعرض کردند یک به یک باید کیفر ببینند. [تصاویر مجاهدین جانباخته از جمله مهدی افتخاری را نشان می‌دهد]
مزدورهایی که به مالکی نامه نوشتند، از قتلعام و کشتار مجاهدین از گروگانگیری و زدن تیر خلاص در اشرف سپاسگزاری کردند یک به یک باید در برابر عدالت قرار بگیرند و باید به کیفر شایسته و سزاوار خودشون برسند.
ارتش آزادیبخش و مؤسسان چهارم در این زمینه با کسی شوخی ندارد. مشت در مقابل مشت و گلوله در برابر گلوله. مقاومت رهایی‌بخش و ارتش آزادیبخش حق مسلم ملت ماست. [تصویر ۴۵ نفر از مخالفین را نشان می‌دهد]
...
ماموریت هزار اشرف، ماموریت آن هزار زن قهرمان در شورای مرکزی که روی دیگر سکه هزار اشرف است، ماموریت لشگرهای فدایی، ماموریت نیروی جنگنده ضد رژیم همین است. بیان ایدئولوژیکی و آن روی سکه استراتژیکی هزار اشرف شورشی است.
گسستن بند از بند خلافت یزیدی، نیل به آزادی و حاکمیت مردم ایران، قیام در برابر ولایت یزیدی، سرنگونی تام و تمام آن با همه خدم و حشم و اعوان و انصارش،
این،  از ابراز انزجار و نفرت و از نفرین و مرزبندی و تبری‌جستن با این رژیم و همه عوامل و مزدورانش در هر پوششی که باشند آغاز می‌شود.
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
روز مظلوم بر ظالم فرا خواهد رسید
فَلَعَنَ اللهُ اُمَّه اَسَّسَتْ اَسٰاسَ الظُّلْمِ وَالْجَوْرِ عَلَیکم اَهْلَ الْبَیتِ،
ای اهل بیت، اهل بیت پیامبر جاودان آزادی و آزادگی، یا للمجاهدین
لعنت بر آنکه اساس طلم و ستم را علیه شما و خلق شما بنا گذاشت، لعنت بر خلیفه ارتجاع خمینی، لعنت بر خامنه‌ای
مرگ بر اصل ولایت فقیه [شعار مرگ بر اصل ولایت فقیه ۶ بار]
لعنت بر همه افراد و دسته‌جات و احزابی که می‌دونستند چه می‌کنند و به این قانون اساسی ولایت فقیه رأی مثبت دادند. (تصویر مهندس عزت الله سحالی رادر مجلس شورا در دقیقه ۴۲ نشان می‌دهد]
بنیاد این ولایت فقیه را باید سوخت و خاکستر کرد.
وَلَعَنَ اللهُ اُمَّه دَفَعَتْکمْ عَنْ مَقامِکمْ، وَ اَزالَتْکمْ عَنْ مَراتِبِکمُ الَّتى رَتَّبَکمُ اللهُ فیهٰا
و لعنت خدا بر جماعتی که شما و خلق شما را از مقام و جایگاه و خانه و کاشانه خودش راند، راندند و بی‌خانمان کردند و حق و حقوق شما و خلق شما را پایکال کردند. لعنت بر ارتجاع و استعمار و همه آنها که در اتحاد عمل با خلیفه ارتجاع بر سر شما تیغ و تبر کشیدند، بر سر شما بمب و موشک ریختند.
لعنت بر خائنان و خیانت‌پیشگان. روز مظلوم بر ظالم فرا خواهد رسید. 
...
این سازمان ملل و یونامی [U.N.A.M.I = بالاترین ارگان سازمان ملل در عراق] در دستگاه دولت‌های حاکم عمل می‌کند. بقیه حرفها در باره بشر و حقوق بشر مفت و انشانویسی است. حقوق بشر با خون مظلومان نوشته می‌شود.
[با صدای بلند و ممتد، دو بار] یا حسین... یا مظلوم...
 
ولَعَنَ اللهُ اُمَّه قَتَلَتْکمْ، و لعنت خدا بر آنان که شما را کشتند. قبل و بعد از ۶ و ۷ مرداپ، قبل و بعد از ۱۹ فروردین، قبل و بعد از ۱۰ شهریور و در حملات تروریستی و موشکی.
باید حساب‌هاشان را یک به یک پس بدهند. [صحنه هایی از جانباختن مجاهدین دیده می‌شود]
ما البته همه موارد سیاسی را با چپ و راست هاش در مثلث آمریکا و یونامی و کمیساریا رعایت کردیم و باز هم می‌کنیم. چرا؟
فقط به عشق برپاداشتن شعله مقاومت و ارتش آزادی...
[اینجا – دقیقه ۴۵ و ۴ ثانیه - ویدیو قطع شده و کلمات بعدی شنیده نمی‌شود]
...
در فاز سیاسی هم خمینی می‌دید که مجاهدین خیلی نجیب هستند و نجابت دارند. اما بهش گفتیم که روزی می‌رسد که مشت را با مشت و گلوله را با گلوله جواب می‌دیم. [صحنه ای از سخنرانی قبل از انقلاب را نشان می‌دهد]
وای به وقتی که تصمیم بگیریم مشت را با مشت و گلوله را با گلوله پاسخ بدیم...
...
در بحث‌های رمضان امسال هم گفتم که اگر این بار کسی جرأت کرد که مثل اشرف به لیبرتی حمله کنه، نباید زنده برگردد.
این بار با چنگ و ناخن و دندان مقابله می‌کنیم.
می‌کشم، می‌کشم هر آنکه خواهرم کشت، هر که برادرم کشت. [این شعار ۵ بار تکرار می‌شود]
درس جدیدی می‌دهیم. درس درخشان. درس کهکشان زهره، و حالا پرچم فروغ به اهتزاز درآمده‌است.
وَ لَعَنَ اللهُ الْمُمَهِّدینَ لَهُمْ بِالتَّمْکینِ مِنْ قِتالِکم
و لعنت خدا بر آنها که زمینه را هموار کردند، گواهی دروغ دادند [تصویر سید ابوالحسن بنی صدر را در دقیه ۴۶ نشان می‌دهد] جاده صاف کردند، علیه مجاهدین لجن‌پراکنی کردند. بوزینگان و سفلگانی که به دستور ولایت و وزارت حتی ۱۰۸ روز اعتصاب مظلومانه مجاهدین و یاران اشرف‌نشان را در این سو و آن سوی جهان برنتافتند.
خب، در انتظار مصاف آخرین با مجاهدین باشید.
...
لعنت خدا بر آنها که کشتار و محاصره مجاهدین را توجیه کردند. لعنت خدا بر آنهایی که علیه مجاهدین و شورای ملی مقاومت ایران به خدمت ارتجاع و استعمار درآمدند، به پیش‌خدمتی و خوش‌خدمتی مبادرت کردند و لعنت خدا بر آنان که بر کشتار مجاهدین، مجاهدین حسین تمکین کردند. خیانت و شقاوت کردند. اطلاعات دادند. در خدمت نیروی کثیف قدس و اطلاعات گشتاپوی آخوندی درآمدند.
تکرار می‌کنم که:
وصیت کرده و وصیت می‌کنیم که یک به یک باید به جزای خودشان برسند.
بَرِئْتُ اِلَى اللهِ وَاِلَیکمْ مِنْهُمْ وَ مِنْ اَشْیاعِهِمْ وَ اَتْباعِهِمْ وَ اَوْلِیٰائِهِمْ
در راه خدا بیزاری می‌جویم و بیزاری می‌جوییم و مرزبندی می‌کنیم.
مرزبندی سرخ و خونین با این جماعت‌ها که گفتم. با ارتجاع و استعمار و مزدوران
با خامنه‌ای پلید و دسته‌جاتش
وَ مِنْ اَشْیاعِهِمْ
و از هر آن کس که پیرو خط آنهاست. رودرروی مجاهدین از خط و حطوط خلیفه ارتجاع پیروی می‌کنند.
وَ [مِن] اَتْباعِهِمْ
و بیزاری می‌جوییم و مرزبندی سرخ و خونین با هر آن کس که تحت امر و تابع خمینی و خمینی‌چی ها و خامنه‌ای است. در این سو و در آن سوی جهان.
وَ اَوْلِیٰائِهِمْ
بیزاری می‌جوییم و مرزبندی سرخ و خونین با هر آن کس که در رابطه با رژیم است و دست در دست رژیم دارد. هر که می‌خواهد بوده و باشد. ادعای اعضای سابق مجاهدین یا شورا و آن شهادت‌های دروغ در پرونده ۱۷ ژوئن فایده ندارد.
لوس کردن خود برای رژیم پلید آخوندی تحت عنوان منتقدان و دلواپسان و دلسوزان مجاهدین هم دیگر اثر ندارد. [این] تاکتیک و ترفند وزارتی بسیار سخیف و لورفته‌ای است.
ــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
یک انقلاب خون نار این است چاره کار
اما ما، همه سازوکارهای سیاسی، همه چپ و راستهای سیاسی، همه تلاشهای دیپلماتنیک، همه کارزار بین‌المللی، همه و همه این چیزها برای آماده‌سازی آتش و جنگ و عملکرد ارتش آزادیبخش ملی در هر ابعادی با این رژیم ضد بشری است.
این رژیم را همدستان و هم‌خط‌هایش، در اروپا و آمریکا [با خنده] و سازمان ملل و یونامی و امثالهم نخواهد بُرد. آنها خودشان دست در گردن این رژیم دارند. این رژیم را قیام و انقلاب از بین می‌بَرد.
...