۱۳۹۷ فروردین ۲, پنجشنبه

مقام‌های قضایی آمریکا از بازداشت یک ایرانی به نام علی صدر هاشمی نژاد ۳۸ ساله خبر می‌دهند.
Image associée
 دلیل بازداشت هاشمی‌پور در ویرجینیا نقض تحریم‌های آمریکا علیه ایران و کمک به انتقال بیش از ۱۱۵ میلیون دلار عنوان شده است. دادستانی منهتن نیویورک روز سه‌شنبه (۲۰ مارس) علی صدر هاشمی‌نژاد را در ۶ فقره جرم از جمله در دور زدن تحریم‌های آمریکا علیه ایران متهم کرد. وکیل مدافع آقای علی صدر این اتهامات را رد کرده است. به گفته دادستان نیویورک اعضای خانواده علی صدر، مجموعه مالی بین‌المللی”استراتوس” را کنترل می‌کنند. خود علی صدر هم رئیس بانک “پیلاتوس” است که در مالت ثبت شده و در زمینه‌های امور تجاری بین‌المللی فعال است و مسئولیت پروژه برای ساخت ۷ هزار خانه در ونزوئلا را برعهده دارد. علی صدر متهم است در پوشش یک قرارداد عمرانی و ساختمانی در ونزوئلا موفق شده تحریم‌های آمریکا علیه ایران را دور بزند و ۱۱۵ میلیون دلار انتقال دهد. دادستانی همچنین می‌گوید، علی صدر عضو کمیته‌ای است که برطرح ساختمان سازی در ونزوئلا نظارت می‌کند. طرح ساختمان سازی در ونزوئلا طبق توافقنامه‌هایی انجام می‌گیرد که ایران و ونزوئلا در سال‌های ۲۰۰۴ و ۲۰۰۵ امضا کرده‌اند. به ادعای خبرگزاری رویترز علی صدر از این پروژه عمرانی برای دور زدن تحریم‌های اقتصادی آمریکا علیه ایران استفاده کرده و با مخفی کردن نقش ایران برای انتقال پول از طریق سیستم مالی آمریکا اقدام کرده است. در دادگاه منهتن نام یک شرکت ایرانی، “شرکت بین المللی مسکن ایران“، هم مطرح است. این شرکت سال ۲۰۰۶ با یک شرکت انرژی ونزوئلا وارد معامله‌ ۴۷۶ میلیون دلاری برای ساختن ۷ هزار واحد مسکونی شده است.واقعیت زندگی در آمریکا مهاجرت به آمریکا شعار مرگ بر آمریکا سفر به آمریکا حقوق بشر آمریکایی جنگ ایران و آمریکا پسابرجام چیست بیوگرافی علی صدر هاشمی نژاد برجام چیست ایران و آمریکا امنیت زندگی در آمریکا اخبار بدون سانسور سیاسی آزادی در آمریکا Seyed Ali Sadr Hasheminejad
 یک ایرانی دیگر در آمریکا دستگیر شد /علی صدر هاشمی نژاد کیست؟

دوشنبه, 5 مارس بوسه فرشته عدالت بر چماق

بوسه فرشته عدالت بر چماق

انتشار ۲ نامه احمدی‌نژاد به رهبر جمهوری اسلامی: ۴۰ سال است هیچ نوع آزادی نداریم

 رئیس‌جمهوری سابق ایران در دو نامه به رهبر جمهوری اسلامی ضمن انتقاد شدید از وضعیت کشور خواستار اصلاح ساختار برخی از نهادها از جمله شورای نگهبان و قوه قضاییه، تعیین تکلیف نهادهای موازی، تاسیس دادگاه قانون اساسی و خروج نیروهای مسلح از امور سیاسی و فعالیت‌های اقتصادی شد.
این نامه‌ها در روزهای ۳۰ بهمن و ۲۲ اسفند و پس از آن نوشته شد که آیت‌الله علی خامنه‌ای، محمود احمدی‌نژاد را متهم کرده بود که «کار دشمن را در داخل» کشور انجام می‌دهد.
به گزارش سایت «دولت بهار»، آقای احمدی‌نژاد در نامه ۳۰ بهمن خود نوشت: «این گونه القاء شده است که حضرتعالی به تصریح و تلویح به اینجانب …فرموده‌اید که حق حرف زدن در مسائل اصلی کشور را نداشته و باید ساکت بمانم».
وی افزوده است: «اگر قرار باشد کسانی به صرف ۸ سال مسئولیت، حق حرف زدن نداشته باشند، آیا دیگران به سکوت و پاسخگویی اولی نخواهند بود؟»
رئیس‌ دولت سابق ایران تاکید کرده که «نارضایتی عمومی از عملکرد نظام، بسیار بالا و جدی است و به سرعت در حال گسترش به اصل انقلاب است».
آقای احمدی‌نژاد در بخش دیگری از این نامه نوشته که «در دستگاه‌های حکومتی ظلم‌هایی می‌شود که هر یک برای اسقاط یک امپراطوری بزرگ کفایت می‌کند».
وی تاکید کرده است: «اکثریت قاطع ملت خواهان تغییرات اساسی‌اند. عده‌ای به دنبال تغییر حتی با روش‌های خیلی تند و درگیری‌اند و عده‌ای نیز از بیم تبدیل شدن به شرایط برخی کشورهای منطقه و آسیب دیدن کشور و مردم، به دنبال روش‌های دیگری هستند. معلوم است که بهترین راه، انجام اصلاحات اساسی در درون سیستم است».
این نامه‌ها پس از بازداشت حمید بقایی و اسفندیار رحیم مشایی، دو تن از نزدیک‌ترین افراد به او منتشر شده است.
آزادی در همه عرصه‌ها «به محاق رفته است»
رئیس‌ دولتسابق ایران در نامه ۳۰ بهمن خود همچنین از «امنیتی کردن و بستن فضای کشور» به عنوان یکی از سیاست‌هایی نام برده که «در کنار اشکالات متعدد ساختاری، باعث تداوم و تعمیق مشکلات و انباشت نارضایتی عمومی» شده است.
آقای احمدی‌نژاد همچنین اعلام کرد که «اینک پس از چهار دهه نه تنها از آزادی سیاسی خبری نیست بلکه آزادی در عرصه‌های دیگر نیز به محاق رفته است. دولت و نهادهای حکومتی و عوامل امنیتی بر عرصه‌های فرهنگی و اجتماعی و اقتصادی سیطره کامل دارند».
وی تاکید کرده است: «یک مامور وزارت اطلاعات یا سازمان اطلاعات سپاه یا حفاظت اطلاعات قوه قضاییه می‌تواند یک فعال فرهنگی یا اجتماعی و یا اقتصادی را بدون دلیل موجه و برای سوءاستفاده به خاک سیاه بنشاند و آن فعال نیز دستش به جایی نرسد».
اعتراض آقای احمدی‌نژاد به فضای امنیتی در حالی است که در دولت وی و به خصوص پس از اعتراض‌ها به انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۸۸ صدها نفر از فعالان سیاسی و اجتماعی بویژه توسط وزارت اطلاعات تحت نظر او بازداشت شدند.
فعالیت اقتصادی «اغلب مقامات ارشد» حکومت، «مهندسی انتخابات از سوی شورای نگهبان»، «معاف بودن قوه قضاییه از نظارت»، «تعدد مراجع نظارتی موازی» و «افزایش دایره دخالت دولت در زندگی مردم» از جمله دیگر انتقادهای آقای احمدی‌نژاد است.
رئیس‌جمهوری سابق ایران در این نامه خواستار اصلاح ساختار شورای نگهبان و قوه قضاییه، «منع قاطع» نیروهای مسلح و نهادهای امنیتی از دخالت در امور سیاسی، تعیین تکلیف نهادهای موازی، بازنگری در نظام تصمیم‌گیری کشور، بازنگری در سازماندهی سیاسی کشور و تاسیس دادگاه قانون اساسی شد.
آقای احمدی‌نژاد روز دوم اسفند نیز خلاصه‌ای از نامه خود به رهبر جمهوری اسلامی را منتشر کرده بود که در آن نیز خواستار برکناری رئیس قوه قضاییه و «برگزاری فوری و آزاد انتخابات» در کشور بدون دخالت «نهادهای انتظامی» و «مهندسی شورای نگهبان» و «صدور دستور آزادی و منع تعقیب» برای مخالفان و منتقدان حکومت جمهوری اسلامی و رهبر آن شده بود.
«ثروت ۷۰۰ هزار میلیارد تومانی» نهادهای اقتصادی وابسته به رهبر ایران
رئیس‌ دولت سابق ایران در نامه ۲۲ اسفند خود نیز خطاب به آیت‌الله خامنه‌ای نوشته که بنیاد ۱۵ خرداد، بنیاد مستضعفان، ستاد اجرایی فرمان امام، بنیاد تعاون سپاه، بنیاد تعاون ارتش، بنیاد تعاون بسیج، بنیاد تعاون وزارت دفاع و بخش اقتصادی کمیته امداد امام، «بیش از ۷۰۰ هزار میلیارد تومان ثروت دارند که مردم از گزارش کار و درآمد و محل مصرف آنها بی‌اطلاعند».
وی تاکید کرده که نهادهای فرهنگی وابسته به رهبر جمهوری اسلامی «صرفاً بودجه می‌گیرند اما معیارها و برنامه‌های آنان برای حمایت و یا عدم حمایت از یک کار فرهنگی و فکری برای همگان آشکار نیست».
رئیس‌جمهوری سابق ایران همچنین خواستار خروج نهادهای نظامی از فعالیت‌های اقتصادی شده است.
آقای احمدی‌نژاد در تیرماه سال ۹۰ در انتقاد از واردات بدون ضابطه کالا از معابر غیرقانونی، از اصطلاح «برادران قاچاقچی خودمان» استفاده کرد که به گفته او هر جا را که خواسته‌اند سوراخ کرده‌اند و از آنجا کالا به کشور وارد می‌کنند.
همان‌ زمان صاحب‌نظران و کارشناسان در گمانه‌زنی‌های‌شان، اشاره محمود احمدی‌نژاد را به عملکرد اقتصادی سپاه پاسداران نسبت دادند، اما محمدعلی جعفری، فرمانده کل سپاه، آن سخنان را «موضوع انحرافی» خواند.
بسیاری از پروژه‌های عمرانی و زیربنایی ایران در حوزه‌های مختلف از انرژی، مخابرات، راه و ترابری و سدسازی در سال‌های گذشته با موافقت دولت و با ترک تشریفات مناقصه به قرارگاه خاتم‌الانبیاء سپاه پاسداران واگذار شده‌ است.
این قرارگاه در سال‌های گذشته برای تصاحب چندین قرارداد بزرگ جدید در حوزه نفتی و ساخت کشتی تلاش کرده و از دولت به دلیل واگذار نشدن این قرارداد‌ها به این نهاد انتقاد کرده است.
حسن روحانی، رئیس‌جمهوری ایران، نیز اوایل تیرماه امسال با انتقاد از حضور نهادهای نظامی در عرصه اقتصاد ایران گفته بود که «بخشی از اقتصاد دست یک دولت بی‌تفنگ بود که آن را به یک دولت با تفنگ تحویل دادیم».
این عبارت واکنش شدید طیفی از مقام‌های سپاه پاسداران ایران را به دنبال داشت که آقای روحانی را به تلاش برای تضعیف سپاه متهم کردند.
دوشنبه, 5 مارس 

ساعاتی پیشتر در همین روز گزارش‌هایی در آمریکا منتشر شد مبنی بر این که یک ایرانی به نام علی صدر هاشمی‌نژاد، ۳۸ ساله، به اتهام دور زدن تحریم‌های ایالات متحده و انتقال ۱۱۵ میلیون دلار به ایرانبازداشت شده ‌است.

۰۲/فروردین/۱۳۹۷
معترضان در مالت با عکس علی صدر هاشمی‌نژاد در حمایت از کار خانم گالیزیا
معترضان در مالت با عکس علی صدر هاشمی‌نژاد در حمایت از کار خانم گالیزیا
 
نهاد ناظر بر خدمات مالی و بانکی در کشور مالت روز چهارشنبه، اول فروردین‌ماه، در حکمی فوری ضمن برکناری علی صدر هاشمی‌نژاد از ریاست بانک پیلاتوس، تمامی کارهای خدماتی این بانک را نیز معلق اعلام کرد.
ساعاتی پیشتر در همین روز گزارش‌هایی در آمریکا منتشر شد مبنی بر این که یک ایرانی به نام علی صدر هاشمی‌نژاد، ۳۸ ساله، به اتهام دور زدن تحریم‌های ایالات متحده و انتقال ۱۱۵ میلیون دلار به ایرانبازداشت شده ‌است.
به گفته دادستانی نیویورک، خانواده صدر کنترل شرکتی با نام «استارتوس» را در دست دارند که مجموعه‌ای مالی‌ است و فعالیت‌های اقتصادی بین‌المللی دارد.
این گروه مسئولیت یک پروژه برای ساخت هزاران خانه در ونزوئلا را برعهده دارد، پروژه‌ای که ناشی از توافقات سال ۲۰۰۴ و ۲۰۰۵ میان تهران و کاراکاس است.
حال، به گزارش خبرگزاری فرانسه از مالت، «اداره خدمات مالی مالت» که نظارت بر فعالیت‌های بانکی را بر عهده دارد در حکمی آقای صدر هاشمی‌نژاد را از ریاست بانک پیلاتوس برکنار کرده است.
طبق حکم این نهاد ناظر، بانک پیلاتوس نیز حق هیچ گونه فعالیت بانکی مرتبط با مدیران و سهام‌داران خود را ندارد و از جابه‌جایی و انتقال پول و سرمایه نیز منع شده است.
در همین زمینه نخست وزیر مالت چهارشنبه شب به پارلمان این کشور اطلاع داده است که این نهاد ناظر تا مرز لغو جواز بانکی پیلاتوس پیش رفته است.
طبق گزارش‌ها، نمایندگان مجلس در مالت و همین طور عضو مالتی پارلمان اروپا خواستار لغو جواز بانک پیلاتوس شده و یک نماینده اصلا از اعطای جواز به این بانک در وهله اول انتقاد کرده است.
اما بانک پیلاتوس و بالطبع رئیس آن یعنی علی صدر هاشمی‌نژاد فقط به دلیل دور زدن تحریم‌های ایران در کانون توجه رسانه‌ها، به‌ویژه رسانه‌های مالتی، نیستند.
در مهرماه سال ۹۶، یک وبلاگ‌نویس اهل جمهوری مالت که از طریق مطالعه «اسناد پاناما» ارتباط مالت با پناهگاه‌های مخفی مالیاتی در خارج از این کشور را برملا کرده بود در پی انفجار خودرویش کشته شد.
دافنه کاروآنا گالیزیا، ۵۳ ساله، که نتایج گزارشگری تحقیقی خود را روی یک وبلاگ انتقادی منتشر می‌کرد، چند ماه پیش از مرگ برخی مقامات مالتی از جمله جوزف موسکات، نخست‌ وزیر، را به سوء استفاده یا فساد مالی متهم کرده بود.
تمام این مقامات مالتی در بانک آقای صدر هاشمی‌نژاد یعنی پیلاتوس حساب داشتند، و خانم گالیزیا زمانی به قتل رسید که پرونده‌ای علیه او در دادگاه به دست بانک علی صدر هاشمی‌نژاد باز شده بود.
حال فرزندان خانم گالیزیا که وب‌سایت پولیتیکو به او لقب «ویکی‌لیکس یک‌نفره» را داده بود در واکنش به بازداشت این تبعه ایران در آمریکا بیانیه‌ای منتشر کرده و از دستگیری او ابراز خشنودی کرده‌اند.
در بیانیه فرزندان این روزنامه‌نگار مقتول همچنین آمده است که «هاشمی‌نژاد مدام مادر ما را تهدید می‌کرد».
فرزندان این روزنامه‌نگار پیشتر خواستار استعفای نخست وزیر مالت شده بودند، با این حال جوزف موسکات و همسرش تمام اتهامات مالی علیه خود را کذب خوانده‌اند.
در همین ارتباط روز سه‌شنبه هفته جاری یک کارمند سابق بانک پیلاتوس به نام ماریا افیمووا که سال گذشته مالت را به مقصد یونان ترک کرده و به اتهام اختلاس در اروپا تحت تعقیب بود خود را به پلیس یونان تسلیم کرد.
آن طور که در بیشتر گزارش‌ها آمده است، دافنه گالیزیا از خانم افیمووا به عنوان منبعی نام برده بود که اسناد بانکی حاکی از فساد نخست وزیر مالت و همسرش را به او داده است.
ماریا افیمووا در سال ۲۰۱۶ به مدت سه ماه در استخدام پیلاتوس بود.

فزایش تعرفه‌های تجاری آمریکا علیه چین

ترامپ به اختلاف‌های بازرگانی کشورش با چین دامن زد. او روز پنج‌شنبه با امضای فرمانی تعرفه‌های جدیدی برای کالاهای چینی اعمال کرد. رهبری چین اعلام کرد در صورت اجرایی شدن تعرفه‌ها دست به اقدامات مشابهی خواهد زد.
Symbolbild - Kupferwerk (picture-alliance/dpa)
آمریکا در نظر دارد جریمه‌های سنگین میلیاردی در ارتباط با چین برقرار کند. دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا، فرمانی را امضا کرد که برمبنای آن تعرفه‌های جدیدی تا ۶۰ میلیارد دلار برای کالاهای چینی که به آمریکا صادر می‌شوند، اعمال خواهد شد.
رابرت لایتیزر، نماینده بازرگانی ترامپ، که مسئولیت اجرای این طرح را به عهده دارد، قرار است فهرستی از تمام کالاهایی که قرار است تعرفه‌های جدید در موردشان اجرا شود را تهیه کند. هنوز مشخص نیست این فرمان از چه زمانی اجرایی خواهد شد.
دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا، روز پنج‌شنبه (۲ فروردین / ۲۲ مارس) اعلام کرد که چین مالکیت معنوی آثار آمریکایی را در ابعادی وسیع سرقت می‌کند. او گفت کسری موازنه تجاری با چین از کنترل خارج شده است.
رئیس جمهوری آمریکا تاکنون بارها از کسری موازنه تجاری با چین و این که صادرات چین به آمریکا بسیار بیشتر از وارداتش از ایالات متحده است انتقاد کرده است. او روز پنج‌شنبه گفت با تعرفه‌های جدید کسری موازنه تجاری با چین به سرعت تا ۱۰۰ میلیارد دلار کاهش می‌یابد.
واکنش چین
رهبری چین پیشتر در واکنش به سیاست بازرگانی جدید آمریکا اعلام کرده بود که این سیاست را برای تجارت جهانی مضر تشخیص می‌دهد و در صورت اجرای آن، دست به اقدامات مشابهی خواهد زد.

نماینده چین در سازمان تجارت جهانی (WTO) اعلام کرد که چین اقدامات مشابهی را در پاسخ به اقدام آمریکا در نظر گرفته است، اما هنوز امیدوار است که مشکلات دوکشور با گفت‌وگو حل شوند.
یکی از سخنگویان وزارت امور خارجه چین در پکن حتی شکایت از آمریکا به سازمان تجارت جهانی را نیز ممکن خواند. او گفت: «چین وقتی علایق و حقوق قانونی‌اش خدشه دار می‌شود، آرام نمی‌گیرد.»
روزنامه چینی "چاینا دیلی" که مواضعی نزدیک به دولت چین دارد، پیشتر از همه کشورهای جهان خواسته بود علیه برنامه‌های کنونی آمریکا متحد شوند. این روزنامه نوشته بود: «چون به نظر نمی‌رسد که آمریکا مسیر خود را تغییر دهد، باید دیگر کشورها به امیدشان پایان دهند که سیاست جدید آمریکا به آنها ضربه‌ای نزند.»

عهد تمیمی، دختر نوجوان فلسطینی که ویدئو سیلی زدن او به صورت سرباز اسرائیلی چندی قبل خبرساز شده بود، پس از محاکمه در دادگاه با قبول اتهامات خود به تحمل هشت ماه زندان و پرداخت حدود ۱۵۰۰ دلار جریمه محکوم شده است.

دختر فلسطینی که به سرباز اسرائیلی سیلی زد زندانی می‌شود

دادگاه عهد تمیمی ماه فوریه گذشته در دادگاه نظامی رام‌الله آغاز شدحق نشر عکسAFP
Image captionدادگاه عهد تمیمی ماه فوریه گذشته در دادگاه نظامی رام‌الله آغاز شد
عهد تمیمی، دختر نوجوان فلسطینی که ویدئو سیلی زدن او به صورت سرباز اسرائیلی چندی قبل خبرساز شده بود، پس از محاکمه در دادگاه با قبول اتهامات خود به تحمل هشت ماه زندان و پرداخت حدود ۱۵۰۰ دلار جریمه محکوم شده است.
او در دادگاه با ۱۲ اتهام از جمله حمله به سرباز در لباس نظامی روبرو بود اما در پایان با پذیرفتن چهار فقره از اتهام‌ها تلاش کرد از محکومیت سنگین‌تر پرهیز کند.
بدین ترتیب این دختر ۱۷ ساله که از ماه دسامبر گذشته در بازداشت بود، تا تابستان آینده دوران محکومیت خود را سپری و آزاد خواهد شد.
در همان ماه دسامبر و هنگامی که ویدئو مربوط به این سیلی زدن بازتاب جهانی پیدا کرده بود پدر عهد تمیمی به روزنامه اسراییلی یدیعوت آهارانوت گفته بود آن‌چه در فیلم پیداست، بعد از آن رخ داد که سربازهای اسرائیلی "وارد محوطه خانه شدند" و شروع کردند گاز اشک‌آور پرت کردند و پنجره‌های خانه را شکستند.
او گفته است: "شاید رفتار سربازها در فیلم انسانی به نظر برسد ولی فکر نمی‌کنم کل رفتار آنها آن روز انسانی بود. من به دخترم و کاری که کرد افتخار می‌کنم."
دو سال پیش هم فیلم دیگری از عهد تمیمی در شبکه‌های اجتماعی داغ شد که در آن دست یک سرباز اسرائیلی را گاز می‌گیرد. این سرباز یک پسر فلسطینی را که اسرائیل می‌گوید داشته به سربازها سنگ می‌زده، نگه داشته بود.
کنش‌گران فلسطینی کارهای عهد تمیمی را ستایش کرده‌اند ولی خیلی‌ها در اسرائیل خانواده این دختر نوجوان را متهم می‌کنند که از او برای تبلیغات علیه ارتش اسرائیل استفاده می‌کنند
حامیان عهد تمیمی در توماری اینترنتی توانسته بودند برای تقاضای آزادی او یک میلیون و ۷۵۰ هزار امضاء جمع کنندحق نشر عکسAFP
Image captionحامیان عهد تمیمی در توماری اینترنتی توانسته بودند برای تقاضای آزادی او یک میلیون و ۷۵۰ هزار امضاء جمع کنند
عهد تمیمی گفته بود وقتی متوجه شد پسرعمویش از ناحیه سر هدف گلوله‌های پلاستیکی قرار گرفته خونش به جوش آمده و نتوانسته خودش را کنترل کند.
بیشتر بخوانید
در این عکس هم عهد تمیمی که فقط ۱۱ سال دارد با مشت گره کرده سرباز اسرائیلی را تهدید می‌کندحق نشر عکسYOUTUBE
Image captionدر این عکس هم عهد تمیمی که فقط ۱۱ سال دارد با مشت گره کرده سرباز اسرائیلی را تهدید می‌کند

هتل پارمیس یکی ازهتل‌های پنج ستاره لوکس و زیبای جزیره زیبای کیش است که در سال!!لحظه تحویل سال بر سر مزار در بهشت زهرا!!


هتل پارمیس یکی ازهتل‌های پنج ستاره لوکس و زیبای جزیره زیبای کیش است که در سال 1385 در نزدیکی مراکز خرید و مکان‌های دیدنی این جزیره تاسیس شده است. این هتل دارای اتاق‌ها و سوییت‌های شیک و مجهز روبه دریا، رو به جزیره، سوییت مخصوص عروس و داماد و پنت هاوس است. همچنین دارای امکاناتی نظیر باغچه، سالن ماساژ، سفره خانه سنتی و اجاره اتومبیل است. پرسنل مجرب و آموزش دیده هتل میزبانی شایسته‌ای از گردشگران و مهمانان ارجمند ارائه می‌دهند. این هتل امکاناتی از قبیل استخر وسونا و تهویه مطبوع ارایه می‌کند تا سفری خوش را برای مسافرین محترم به یادگار بگذارد.
************

لحظه تحویل سال بر سر مزار  در بهشت زهرا (س)

لحظه تحویل سال بر سر مزار شهدا در بهشت زهرا (س)
لحظه تحویل سال بر سر مزار شهدا در بهشت زهرا (س)
لحظه تحویل سال بر سر مزار شهدا در بهشت زهرا (س)
لحظه تحویل سال بر سر مزار شهدا در بهشت زهرا (س)
لحظه تحویل سال بر سر مزار شهدا در بهشت زهرا (س)
لحظه تحویل سال بر سر مزار شهدا در بهشت زهرا (س)
لحظه تحویل سال بر سر مزار شهدا در بهشت زهرا (س)
لحظه تحویل سال بر سر مزار شهدا در بهشت زهرا (س)
لحظه تحویل سال بر سر مزار شهدا در بهشت زهرا (س)
لحظه تحویل سال بر سر مزار شهدا در بهشت زهرا (س)
لحظه تحویل سال بر سر مزار شهدا در بهشت زهرا (س)
لحظه تحویل سال بر سر مزار شهدا در بهشت زهرا (س)
لحظه تحویل سال بر سر مزار شهدا در بهشت زهرا (س)
لحظه تحویل سال بر سر مزار شهدا در بهشت زهرا (س)
لحظه تحویل سال بر سر مزار شهدا در بهشت زهرا (س)
لحظه تحویل سال بر سر مزار شهدا در بهشت زهرا (س)
لحظه تحویل سال بر سر مزار شهدا در بهشت زهرا (س)
لحظه تحویل سال بر سر مزار شهدا در بهشت زهرا (س)
لحظه تحویل سال بر سر مزار شهدا در بهشت زهرا (س)
لحظه تحویل سال بر سر مزار شهدا در بهشت زهرا (س)
لحظه تحویل سال بر سر مزار شهدا در بهشت زهرا (س)
لحظه تحویل سال بر سر مزار شهدا در بهشت زهرا (س)
لحظه تحویل سال بر سر مزار شهدا در بهشت زهرا (س)
لحظه تحویل سال بر سر مزار شهدا در بهشت زهرا (س)
لحظه تحویل سال بر سر مزار شهدا در بهشت زهرا (س)
لحظه تحویل سال بر سر مزار شهدا در بهشت زهرا (س)
لحظه تحویل سال بر سر مزار شهدا در بهشت زهرا (س)
**************************

لحظه تحویل سال بر سر مزار شهدا در بهشت زهرا (س)
لحظه تحویل سال بر سر مزار شهدا در بهشت زهرا (س)
لحظه تحویل سال بر سر مزار شهدا در بهشت زهرا (س)
لحظه تحویل سال بر سر مزار شهدا در بهشت زهرا (س)
لحظه تحویل سال بر سر مزار شهدا در بهشت زهرا (س)
امتیاز : 5/5نظرات : 1
برای 2 شب
22,000,000ریال
انتخاب اتاق
ويدا
امتیاز : 4/5نظرات : 0

برای 2 شب
17,500,000ریال

انتخاب اتاق 
مارینا پارک
امتیاز : 5/5نظرات : 0

برای 2 شب
37,000,000ریال

انتخاب اتاق 
داریوش
امتیاز : 4.8/5نظرات : 6

برای 2 شب
31,800,000ریال

انتخاب اتاق 
فلامینگو

هتل فلامینگو

 
امتیاز : 4.7/5نظرات : 0

برای 2 شب
20,000,000ریال

انتخاب اتاق 
آریان
امتیاز : 0/5نظرات : 1

برای 2 شب
22,000,000ریال

انتخاب اتاق 
فلامینگو ویلایی

هتل فلامینگو ویلایی

 
امتیاز : 0/5نظرات : 0

برای 2 شب
15,000,000ریال

انتخاب اتاق 
گامبرون
امتیاز : 3.5/5نظرات : 0

برای 2 شب
17,000,000ریال

انتخاب اتاق 
سورینت مریم
امتیاز : 0/5نظرات : 0

برای 2 شب
17,000,000ریال

انتخاب اتاق 
محوطه ارم
امتیاز : 2.7/5نظرات : 1

برای 2 شب
8,540,000ریال

انتخاب اتاق 
آفتاب شرق
امتیاز : 4.5/5نظرات : 0

برای 2 شب
9,000,000ریال

انتخاب اتاق 
سان رایز
امتیاز : 5/5نظرات : 0

برای 2 شب
13,000,000ریال

انتخاب اتاق 
گراند
امتیاز : 4.2/5نظرات : 3

برای 2 شب
11,000,000ریال

انتخاب اتاق 
سارا
امتیاز : 3/5نظرات : 1

برای 2 شب
14,400,000ریال

انتخاب اتاق 
ارم
امتیاز : 4.3/5نظرات : 3

برای 2 شب
9,660,000ریال

انتخاب اتاق 
آرامش
امتیاز : 4/5نظرات : 0

برای 2 شب
16,000,000ریال

انتخاب اتاق 
سیمرغ
امتیاز : 0/5نظرات : 2

برای 2 شب
13,000,000ریال

انتخاب اتاق 
تعطيلات
امتیاز : 4/5نظرات : 1

برای 2 شب
8,000,000ریال

انتخاب اتاق 
جام جم
امتیاز : 0/5نظرات : 0

برای 2 شب
14,200,000ریال

انتخاب اتاق 
آنا
امتیاز : 5/5نظرات : 0

برای 2 شب
10,000,000ریال

انتخاب اتاق 
گاردنيا
امتیاز : 3.2/5نظرات : 0

برای 2 شب
12,000,000ریال

انتخاب اتاق 
گلدیس

هتل گلدیس

 
امتیاز : 3.5/5نظرات : 1

برای 2 شب
12,000,000ریال

انتخاب اتاق 
پانیذ
امتیاز : 4/5نظرات : 1

برای 2 شب
10,000,000ریال

انتخاب اتاق 
شایگان
امتیاز : 5/5نظرات : 2
مشاهده هتل
شایان

هتل شایان

 
امتیاز : 4/5نظرات : 1
مشاهده هتل
ایران
امتیاز : 3.3/5نظرات : 0
مشاهده هتل
پارميس

هتل پارميس

 
امتیاز : 2.7/5نظرات : 2
مشاهده هتل
صدف
امتیاز : 5/5نظرات : 1
مشاهده هتل
آرامیس

هتل آرامیس

 
امتیاز : 3.4/5نظرات : 1
مشاهده هتل
قائم

هتل آپارتمان قائم

 
امتیاز : 0/5نظرات : 0
مشاهده هتل
پارس نيک
امتیاز : 0/5نظرات : 0
مشاهده هتل
لوتوس
امتیاز : 5/5نظرات : 2
مشاهده هتل
قائم فاز جدید

هتل آپارتمان قائم فاز جدید

 
امتیاز : 0/5نظرات : 0
مشاهده هتل
اسپادانا
امتیاز : 5/5نظرات : 0
مشاهده هتل
ققنوس
امتیاز : 3.5/5نظرات : 2
مشاهده هتل
فانوس
امتیاز : 0/5نظرات : 1
مشاهده هتل
ستاره
امتیاز : 2/5نظرات : 0
مشاهده هتل
آبادگران
امتیاز : 5/5نظرات : 0
مشاهده هتل
آرا
امتیاز : 4.3/5نظرات : 1
مشاهده هتل
ستاره طلايي

هتل ستاره طلايي

 
امتیاز : 4/5نظرات : 0
مشاهده هتل
شباویز
امتیاز : 0/5نظرات : 0
مشاهده هتل
تماشا
امتیاز : 3.3/5نظرات : 4
مشاهده هتل
خاتم
امتیاز : 0/5نظرات : 1
مشاهده هتل