۱۳۹۸ مهر ۲۸, یکشنبه

چند نابغه و عصاره فضائل نظام ولایی

چند نابغه و عصاره فضائل نظام ولایی
ایرج مصداقی
در این نوشته با تعدادی از نخبگان حوزه و دانشگاه نظام ولایی آشنا می‌شویم. آنها گروه بزرگی هستند که بر مسند برنامه‌ریزی برای آینده کشور نشسته‌اند. کشور چه آینده‌ای می‌تواند با چنین نوابغی داشته باشد؟
 
 دکتر اکبر رنجبر‌زاده و افتخاراتش
دکتر اکبر رنجبر‌زاده یکی از مظاهر بی‌سوادی پزشکان تولید شده در نظام اسلامی است. او متولد ۱۳۴۵ است و با استفاده از سهیمه رزمندگان و خانواده شهید به تحصیل پزشکی پرداخته و هم‌اکنون علاوه بر نمایندگی مجلس عضو هیأت علمی دانشگاه فرهنگیان است و در دانشکده پزشکی، آناتومی و فیزیولوژی تدریس می‌کند.
برای درشت‌نمایی روی تصویر کلیک کنید
دیگر مشاغل وی عبارت‌اند از: نیابت ریاست کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی و عضویت در فراکسیون دانشگاهیان و رئیس کمیته دانشگاه‌های آزاد و غیرانتفاعی مجلس شورای اسلامی. (منبع) با این حال او دانشگاه سوربن فرانسه و موزه لوور را نمی‌شناسد و حتی نام‌ آن‌ها به گوش‌اش نخورده است. دکتر در جلسه علنی مجلس بعد از چندین بار غلط خواندن نام موزه لوور وقتی با اعتراض نمایندگان مواجه شد ادعا کرد که نام این موزه را برایش اشتباه نوشته‌اند (منبع) و سرانجام در این زمینه اطلاعیه‌ای منتشر کرد و مدعی شد:
«آنچنان‌که مطلع و آگاهید، اینجانب اکبر رنجبرزاده، نماینده مردم شریف اسدآباد عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی در تقریر بیانیه‌ای با موضوعیت اصالت اسمی خلیج همیشه فارس در برخورد با کلمه لوور، دچار اشتباه در قرائت اصل واژه شده، که دلیل آن شرکت در جلسات مختلف مجلس، ارتباط کاری با وزراء و مسئولین نهادها در برنامه استیضاح و هم‌زمانی با شمارش آرا و شلوغی زیاد در صحن مجلس بوده است. همچنین اصرار به قرائت تذکر دست نویس و ناخوانای همکار عزیزم. همه اینها موجب آشفتگی در واخوانی درست واژه گشت.»
بعید است او بتواند یک خط انگلیسی را از رو بخواند.
از جمله «افتخارات» وی می‌توان به این مسئله اشاره کرد که دانشجوی نمونه دانشگاه علوم پزشکی همدان بوده است. دکتر همچنین نشان‌های تقدیر از سوی رؤسای قوا و خبرگان رهبری و مقامات کشوری (بیش از ۳۰ مورد) دریافت کرده است. او دانشگاه نیز تأسیس و راه‌اندازی کرده است.

نابغه‌ای در مسند ریاست رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس

دکتر عبدالرضا عزیزی ‌الله‌آباد متولد ۱۳۴۷ روستای الله‌آباد علیا شیروان است. او به خاطر دو سال حضور در جبهه‌های جنگ، از سهمیه بسیج و ۲۵ درصد جانبازی استفاده کرد، در سال ۱۳۷۰ به دانشگاه علوم پزشکی مشهد راه یافت و در سال ۱۳۷۷ مدرک پزشکی خود را دریافت کرد. او در سال ۱۳۷۵ با دختر سیدعلی موسوی‌نسب نماینده شیروان در مجلس شورای اسلامی ازدواج کرد و با استفاده از رانت پدرزنش اولین مدیرکل بهزیستی استان خراسان شمالی بین سال‌های ۸۳ تا ۸۶ شد. او همچنین عضو بسیج پزشکان استان خراسان شمالی، عضو معتمدین بنیاد شهید و امور ایثارگران منطقه ۱ تهران، عضو نخبگان ایثارگر استان خراسان شمال است. عزیزی نماینده مجلس شورای اسلامی دوره‌های نهم و دهم بوده و با حمایت سعید مرتضوی رئیس کمیسیون اجتماعی مجلس شد. او از توجه برنامه ششم توسعه به محیط زیست انتقاد کرده و گفته بود محیط زیست به کشور ضربه زده و جلوی اشتغال را گرفته است.
عزیزی که به بددهنی معروف است از حامیان قاضی مرتضوی بود و در مجلس اقدام به جمع‌آوری امضا برای او کرد. او در مصاحبه با روزنامه «بهار» در حمایت از مرتضوی در ماجرای بازداشتگاه کهریزک گفته بود:
«مگر در کهریزک چند نفر مردند؟ اتفاق است دیگر! در دعوا که حلوا پخش نمی‌کنند. وقتی شما یک مانور انجام می‌دهید، باید بپذیرید که تعدادی کشته هم می‌دهید. بعید هم نیست همان آدم‌هایی که آمدند در خیابان و یک عده را به نام جمهوری ‌اسلامی کشتند، در زندان هم نفوذ کرده باشند و این کارها را در کهریزک انجام داده باشند. »
او مرتضوی را به جراحی که ختنه می‌کند تشبیه کرد و گفت:‌
«مثل این می‌ماند که یک پزشک‌ که عمل ختنه انجام دهد از هزار ختنه ۹۹۹ تا را درست انجام دهد و در یک مورد اشتباه کند که شما الان همان یکی را می‌بینید. شما باید همه ختنه‌ها را با هم ببینید. آقای دکتر مرتضوی آن ماجراها را مدیریت کرد. تا آن‌جایی که من خبر دارم در جریان وقایع سال ۸۸ کسانی بودند که ۷۰۰ هزار تومان برای هر ۲۴ ساعت می‌گرفتند که فتنه کنند.»
«پروفسور سپاهی» و ترور بیولوژیک و ویروس تعضیف‌کننده دین و ایمان
علی کرمی در سال ۱۳۳۶ در تهران به دنیا آمد و در سال ۱۳۵۷ در ۲۱ سالگی دیپلم گرفت. او در سال ۱۳۶۳ در مجتمع علوم بیمارستانی کارشناس علوم آزمایشگاهی شد و سپس با استفاده از رانت‌ اسلامی در سال ۱۳۶۹ از دانشگاه تهران فوق لیسانس میکروب شناسی گرفت. کرمی مدعی است که بین سال‌های ۷۱ تا ۷۶ در رشته‌ی بیوتکنولوژی تخصص مهندسی ژنتیک از دانشکده پزشکی دانشگاه کپنهاک، دکترا گرفته است و سپس فوق تخصص زیست مولکولی و مهندسی ژنتیک از آمریکا اخذ کرده است. او عضو هیأت علمی مرکز تحقیقات بیولوژی مولکولی دانشگاه علوم پزشکی بقیه‌الله سپاه پاسداران است.
نادر طالب‌زاده (سمت راست) و علی کرمی
این نادره‌ی علمی و تحفه‌‌ی اسلامی کاشف پروژه فان‌وکس است: ویروسی علیه ایمان مسلمانان. علی کرمی که در نبوغ به حسن عباسی پهلو می‌زند می‌گوید:
«مدتی است که ژنتیک وارد حیطه‌ای به اسم ژنتیک رفتاری شده است و در این زمینه مطالعات بسیاری صورت گرفته است. حال مدت‌هاست که موضوع ایمان مورد بررسی ژنتیکی قرار گرفته است که آیا ژنتیک بر روی ایمان نیز تاثیر دارد یا خیر و به دنبال آن در سال‌های اخیر کتابی منتشر شد به اسم The god gene که ژنی را معرفی می‌کند و آن را ژنی می‌داند بر روی ایمان تاثیر دارد. این ژن بر روی دوپامین مغز و حال و هوای فرد تأثیر می‌گذارد.
 آمریکایی‌ها از این موضوع استفاده کردند و ویروس فان‌وکس (FunVax) را طراحی و تولید کردند و پروژه دین‌زدایی را با استفاده از این ویروس پیگیری کردند. اسنادی وجود دارد که تاثیرگذار بودن این ویروس را نشان می‌دهند.»
علی کرمی و نادر طالب‌زاده در ۱۱ مرداد ۱۳۹۵ یک کنفرانس خبری تحت عنوان «تهدیدات نوین علیه مسلمانان» با موضوع بیوتروریسم در سالن اجتماعات خبرگزاری فارس برگزار کردند.
طالب‌زاده متولد ۱۳۳۲ در تهران است. پدرش سرتیپ منصور طالب‌زاده اردوبادی یکی از کودتاچیان ۲۸ مرداد است. او دارای مدرک کارشناسی ادبیات انگلیسی از دانشگاه راندولف میکن و کارشناسی ارشد کارگردانی سینما از دانشگاه کلمبیا است. وی فعالیت هنری را از ۱۳۵۹ در صدا و سیمای جمهوری اسلامی ایران با ساخت فیلم‌های مستند آغاز کرد. از دیگر فعالیت‌های او می‌توان به تدریس در مرکز اسلامی آموزش فیلمسازی و مدیریت مرکز تحقیقات و مطالعات سینمایی در معاونت سینمایی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی اشاره کرد. وی یکی از اعضای «عماریون» که توسط بیت‌ رهبری هدایت می‌شود است.
نادر طالب‌زاده در جنگ بوسنی نیز شرکت داشته‌است. برادر کوچکتر وی ناصر طالب‌زاده که نام آمریکایی نواک مک کی Noah Mckay داشت در سال ۲۰۰۰ به اتهام کلاهبرداری پزشکی به ۳۵ ماه زندان محکوم شد. او در بهمن ۱۳۸۷ درگذشت. رسانه‌های رژیم مرگ وی را به ترور بیولوژیک دولت آمریکا و موساد ربط دادند.
در خرداد ۱۳۹۵ نادر طالب‌زاده در مصاحبه با رسانه‌ها ادعا کرد که هدف ترور بیولوژیکی قرار گرفته‌است. او به خبرگزاری فارس گفت:
«یک سال و نیم پیش به گروهی از لبنان برای راهپیمایی اربعین به عراق رفتم؛ که چمدان من را از هتلی که در نجف بودم از میان صدها چمدان برداشتند و ۵ الی ۶ روز بعد در کربلا نصفه شب تحویلم دادند. لپ تاپ من را خالی و بررسی‌های کامل را انجام داده بودند. از همان روز که چمدان را تحویل گرفتم حالم بد شد اما متوجه این ماجرا نبودم.»
در ادامه گزارش خبرگزاری فارس درباره مصاحبه مطبوعاتی طالب‌زاده آمده است:
« او در پاسخ به این سؤال که داخل لپ‌تاپ‌تان چه چیزی بود؟ گفت: “لیست مهمان‌های افق نو بود. کنفرانسی که یک سال و نیم پیش در تهران برگزار شد. کنفرانسی که انجمن ADL آمریکا با آن مخالفت می‌کرد که متخصصین و متفکرین‌شان به ایران نیایند و صحبت نکنند. درست بعد از آن بود که این اتفاقات افتاد اما فکر می‌کردم آن‌ها محتویات لپ‌تاپ را می‌خواهند و گمان نمی‌کردم با خودم کاری داشته باشند. از همان روز به بعد سرفه‌های خونی داشتم.”»
طالب‌زاده در این کنفرانس خبری همچنین گفت:
«آبی که مردم در مکه و مدینه می‌نوشند آلوده به آرسنیک است و چندین سال پیش، دوستان در هلال‌احمر این موضوع را به من گفتند، اما در ادامه، سفارش کردند که چنین چیزی را در مجامع عمومی بیان نکنم، چرا که این آب به دلیل حضور در آن سرزمین تقدس خاصی برایشان دارد. حتا در سال ۲۰۰۶ وزارت جهانی بهداشت این موضوع را اعلام کرده بود.»
در نشست خبری‌ای که خبرگزاری فارس از آن گزارش کرده، علی کرمی در ادامه حرف‌های طالب‌زاده گفته است:
«حدود ۳۰ سال بود که این موضوع را می‌دانستم، اما آن را مطرح نکرده بودم. برخی‌ها می‌گفتند بیان این مطلب عین سیاه‌نمایی است و در جلساتی که داشتیم، تحولاتی در این زمینه مطرح شد که تصمیم گرفتیم آن را بیان کنیم. در این جلسه به همراه آقای طالب‌زاده نکاتی را بیان خواهیم کرد که برای همه حضار تازگی خواهد داشت. اگر الان در مجامع بین‌المللی جنگ سخت دیده نمی‌شود، اما جنگ نرم وجود دارد و دشمنی غربی‌ها به مسلمانان کمتر نشده و آنها تحت هر شرایطی می‌خواهند به مسلمانان صدمه بزنند. ما در جهت بیوتکنولوژی در حال تحقیق هستیم و به دلیل تخصصی که در حوزه پدافند عامل دارم و شناختی که در این زمینه کسب کرده‌ام، مسائلی را مطرح خواهم کرد. تمامی این حرف‌ها مستند است و سندهایش هم موجود است و اگر کسی گفت توهمی بیش نیست، می‌توانیم با نشان دادن این اسناد، حرف خود را ثابت کنیم. تا الان در هیچ رسانه‌ای در این باره صحبت نکردیم، اما با شرایط موجود، زمان آن رسیده که این صحبت‌ها بیان شود، آن هم در شرایطی که اسلام توسط غربی‌ها تحت فشار است. من به صورت روزمره با اقصی‌نقاط دنیا و علوم به روز شده در ارتباطم و مطمئن باشید مسائلی که بیان می‌کنم برای مردم مفید است.»
نادر طالب زاده در ادامه این سخنان گفته:‌
«دغدغه دیگر ما تکلیفی است که در برابر سایر مردم جهان داریم، چرا مردم مسلمان در سایر نقاط جهان باید آب آلوده بنوشند؟ قبل از آلودگی این آب، یادم است توسط آزمایشگاهی، آب زمزم را چک کردند و مطهرترین آب اعلام شد، اما چه اتفاقی می‌افتد که الان همین آب آلوده‌ترین اعلام می‌شود.
بعد از حج خونین، آلودگی این آب اعلام شد و ما با آمارهایی که در دست ما قرار گرفت (تختخواب‌های درمانگاه‌ها و سرماخوردگی‌هایی که در طولانی‌مدت التیام پیدا می‌کرد) مصمم‌تر شدیم. چرا در این چند سال، همه زوار از روز اولی که پا به سرزمین عربستان می‌گذاشتند، بلااستثنا مریض می‌شدند و تا روز آخر، این مریضی با آنها همراه بود، حتی وقتی که به ایران یا کشورهای خود وارد می‌شدند نیز مدام به آنها می‌گفتند بیماری شما واگیر دارد، مراقب باشید دیگران را مریض نکنید.
یادم است یک کشیش مسیحی می‌گفت مواظب افرادی که از حج می‌آیند باشید، چرا که سرماخوردگی دارند و ممکن است به شما آن را منتقل کنند. در نتیجه اینکه این افراد کاری کردند که اگر تمامی این نقاطی که تا الان مطرح کردم را به هم بچسبانیم به این نتیجه می‌رسیم که آلودگی آب عربستان، بدون برنامه‌ریزی نبوده است.
فان‌وکس همان میکروبی که توسط پنتاگون و اسرائیل طراحی شده نیز در همان آزمایش‌ها مطرح شده و ما باید موضع دفاعی و درستی را در برابر چنین مسئله‌ای بگیریم. آنها با این بیماری حال عبادت و خداجویی را از مسلمانان می‌گیرند. آنها در حج تمتع ۲۰سال است که این کار را می‌کنند. در این مدت هر کس از آب آن بشکه‌های نارنجی خورد، آلوده شد و دولت جنایتکار سعودی نسبت به آن شانه خالی کرد.
این طراحی متعلق به پنتاگون است و این شور معنوی که انقلاب اسلامی به وجود آورده را می‌خواهند مهار کنند. این بحث بیماری را ادامه دار کرده‌اند و عقبه آن نیت و تلاش امریکا و اسرائیل است که دولت سعودی به آن عمل کرد. امروز ما نقطه‌هایی که با هم فاصله دارند را به هم می‌چسبانیم. چیزی به حج خونین و بیماری‌ها و آب زمزم نمی‌چسباند اما ما آن‌ها را کنار هم قرار داده‌ایم.»
در ادامه علی کرمی با نشان دادن تصویری، از هم‌مسلکش پشتیبانی کرده و گفته:
«دکتر به نقاط خوبی اشاره کردند و من باید بگویم که پنتاگون برای این ماجرا برنامه مفصلی دارد که بخش‌هایی از آنها فاش شده است. تمام پروژه‌ها و آزمایش‌هایی که روی حیوانات شده، در ویدئویی که ما تهیه کرده‌ایم موجود است. رفتار شما مربوط به هورمون محصول مغزی است و آن‌ها این ژن را در ساختار ژنتیکی برده‌اند و به بدن حیوانات منتقل کرده‌اند. این ژن اگر بالا یا پایین برود رفتارها تغییر می‌کند. قبلا کتابی منتشر شده بود با نام The god gene منتشر شده و در آن هم اشاره شده که رفتار با این ژن قابل تغییر است. پروژه فان‌وکس واکسن ضدبنیادگرایی است. در این فیلم هم می‌بینیم که کسی سوال می‌کند می‌تواند آنها دیگر با سلاح نظامی از پس ما برنمی‌آیند و این بار به مکه آمدند تا جمع مسلمانان تمام دنیا را آلوده کنند. سال‌ها این تست انجام می‌شود تا به نتیجه‌ای که می‌خواهند برسند. دکتر سراغ پزشک هلال احمر رفته و نشان می‌دهد که افراد کاروان من دیگر حال عبادت ندارند. من در ۳۲ سال مداوم این موضوعات را تدریس می‌کردم و بعداً متوجه شدیم اینها روی جمعیت کار می‌کنند.»
این نابغه‌ی حکومت اسلامی توضیح نداده چنانچه می‌توان دین و ایمان مردم را با ویروس و میکروب نابود کرد، چرا برای تبلیغ دین و مبارزه با مفاسد اخلاقی، این همه بگیر و ببند راه می‌اندازند و بودجه‌های هنگفت صرف می‌کنند و از شلاق و شکنجه و زندان استفاده می‌کنند. آیا بهتر نیست به آزمایشگا‌ه‌ها بروند با وجود چنین نابغه‌‌هایی ضمن آن که واکسن این ویروس‌ها را می‌سازند، ماده‌ای تولیدکنند که میزان دین و تقوا را در افراد افزایش دهد؟
کرمی در نشست مذکور همچنین به کتاب “زبان خدا” اشاره کرده و گفته است:
«همه چیز در درون شماست. کشور اشغالگر صهیونیست بیشترین دانش را در این زمینه دارد و برنامه‌های خطرناکی برای ما دارد. ایران در چند موضوع برند است که یکی از آنها زعفران است و دارند ویروسی برای از بین بردن آن طراحی می‌کنند. حتا زعفرانی که خارج از کشور پرورش دادند مثل ایران نبود و حالا دارند خاک ایران را هم می‌برند. خاویار، فرش و پسته هم برندهای ایران است. حالا درباره پسته نیز همین کار را می‌کنند که نهال‌ها از امریکا می‌آید و به درخت‌های ایرانی قلمه‌ می‌زنند. زیرساخت‌های پسته در حال از بین رفتن است.»
کرمی ادامه داده‌:
«می‌گویند شومن وحشت شده‌ای، نمی‌گذارند واقعیت‌ها را بیان کنیم. سال گذشته ۱۰ روز قبل از حج سخنرانی کردم و گفتم که حج امسال را امن نمی‌بینم و آن فاجعه روی داد. یک پزشک نیز عنوان کرده است که کشته شدگان سال گذشته حج مسموم شدند…
آنها فهمیده‌اند که یک عنصر مشکل ساز وجود دارد و آن ایمان است. شهادت طلبی است. ایمان را از آنها می‌گیریم و خودشان به ما نزدیک می‌شوند. ۲ ابزار برای کنترل خاورمیانه دارند. یکی نفت و دیگری غذا. بعد هم به دنبال آلوده کردن مواد غذایی ما می‌روند. وقتی حاجی برمی‌گردد به اطرافیان خود هم آب زمزم می‌دهد و چه چیزی از آن راحت تر است؟ یا سال‌های گذشته بحث سرقت ژنتیکی راه انداختند به بهانه کمک به بیماران سرطانی که ما سریع در برابر آن واکنش نشان دادیم. یا بعد از آن بحث nssm۲۰۰ از سوی هنری کیسینجر مطرح شد که جمعیت جهان باید کنترل شود و مخصوصاً شیعیان. یا بعد از آن توطئه کنترل جمعیت را مطرح کردند که توسط وزیران بهداشت آن زمان ما اجرایی کردند.
پروژه ژنوم ایرانی از سوی دانشگاه استنفورد انجام شده است. ژنوم ایرانی باید از طریق ایرانی‌ها انجام شود. حق ندارد یک کشور خارجی به ژنوم کشور ما را داشته باشد. چرا دانشگاه استنفورد؟ چون ۳ ایرانی در آن دانشگاه هستند و هیچ کس هم صدایش درنیامد. هزینه آن هم از سوی یک شرکت بهایی پرداخت شده است. خدا را شکر آن قدر سر و صدا کردم تا بالاخره در دستور کار سپاه و وزارت اطلاعات قرار گرفت. ترور بیولوژیک صدها سند دارم که در حال انجام است. از من می‌پرسند که می‌توان این موضوع را اثبات کرد؟ ثابت کردن آن بسیار سخت است. در ذهنم یک پرسشنامه طرح کردم. فکر می‌کنم آیت‌الله املشی ترور بیولوژیک شده‌اند. برای حذف معنویت کار می‌کنند. چه به روش سایبری. این‌ها جنگ نرم است و نوظهورند و خاص مسلمانان است.»
علی کرمی در نشست مذکور در ادامه به “پروژه ترور” در آلمان اشاره کرده و گفته: «امسال مکه برای ایرانیان بسیار خطرناک است و کسانی که از طریق کشور سوم می‌روند بدانند که تحت نظر اسرائیل هستند و آنها روی این افراد تست خواهند کرد.»
در ادامه گزارش خبرگزاری فارس آمده که علی کرمی در پاسخ به سوالی در باره ترور از طریق ابتلا به بیماری و روان روند بیماری دکتر طالب‌زاده گفته است:
«مشکل این است که طرف مورد نظر خودش متوجه نمی‌شود و سال‌ها زمان گذشته است. نه می‌توان نمونه‌گیری کرد و نه می‌توان ثابت کرد. آن فرد هم نمی‌داند که چطور آلوده شده است؟ آقای طالب‌زاده همان طور که اعلام شده است، در عراق بودند که چمدان‌شان به سرقت می‌رود و کاملاً می‌دانستند که ایشان در کدام هتل هستند و آقای طالب‌زاده از فردای روزی که چمدان را باز کردند سرفه‌هایشان شروع شده و حتا سرفه‌های خونی داشته‌اند. وصل کردن نقاط به هم تا اثبات قطعی کار بسیار سختی است. پزشکان هم هیچکدام نمی‌توانند تشخیص بدهند.
بیوتروریسم هر لحظه در کشورمان در حال وقوع است. دام و غذای آلوده در حال وارد شدن به کشور است. مواد مخدر جویدنی در حال حاضر به قیمت ۵۰۰ تک تومن در حال خرید و فروش است. یا آدامسی که در آن ناس وجود دارد. بیوتروریسم به گونه‌ای است که فرد اصلا متوجه نمی‌شود. بعضی‌ها نمی‌خواهند این حرف‌ها را بزنیم. من تحت فشارم حتا به تهدید اخراج و قطع حقوق. نباید شک کرد که در کشتار منا مأموری که فقط نشسته و نگاه می‌کند و راه‌ها را بستند و معلوم نیست چه ماده‌ای پخش کردند. آیا نباید من اقدام کنم و آن پزشک مصری که این حرف‌ها را می‌زد به ایران دعوت نمی‌کنیم؟ آب در ۳ جا دفن شده است و جسدها به راحتی دفن شدند. ۵۰۰ جسد آوردند و وزیر بهداشت می‌گفت که وقتی در کانتینر را باز کردند ما از بوی عفونت در حال خفه شدن بودیم و این یک نوع مسمومیت بود.» (منبع)
بعد از این کنفرانس خبری رسانه‌های رژیم به منظور تحمیق هرچه بیشتر خوانندگان‌شان ادعاهای عجیب و غریبی را مطرح کردند.
خبرگزاری مهر در گزارشی که بازتاب گسترده‌ای در رسانه‌های رژیم داشت مدعی شد:‌
«تعمّدی بودن وقوع این فاجعه از سوی عربستان سعودی و متحدان خارجی آن همچنان مسئله‌ای است که ذهن بسیاری از کارشناسان را به خود مشغول ساخته است. شواهد و قرائن زیادی حاکی از آن هستند که عربستان سعودی از روش «بیوتروریسم» برای قتل عام حجاج بیت الله الحرام در موسم حج سال گذشته بهره برده است.
طبق آنچه که در گزارش پیشین با عنوان «جنگ بیولوژیک؛ حربه آمریکا برای نابودی نسل‌ها از ویتنام تا منا» به آن اشاره شد، استفاده از تسلیحات بیولوژیک، شیوه‌ای است که همواره مورد توجه ایالات متحده آمریکا، رژیم صهیونیستی و همچنین عربستان سعودی بوده است.
بعید به نظر نمی‌رسد که خاندان سفّاک سعودی با ایدئولوژی وهابیت، با هدف از بین بین بردن حجاج، وظیفه تأمین امنیت مراسم حج را به یک شرکت خارجی وابسته به صهیونیستها – دشمن شماره یک مسلمانان- سپرده باشند. البته نباید این نکته نیز نادیده گرفته شود که بکارگیری عوامل شیمیایی در «آب زمزم» توسط عربستان سعودی برای انتقال بیماری‌ها به حجاج و به تبع آن گسترش این بیماری‌ها و ویروس‌ها در جوامع مسلمان از جمله جمهوری اسلامی ایران، مسبوق به سابقه بوده است.»
علی کرمی، نابغه حکومت اسلامی، توضیح نداده است که آمریکایی‌هایی که بر اساس طرح کی‌سینجر می‌خواهند نسل مسلمانان و به ویژه شیعیان را براندازند و جمعیت دنیا را به ۲میلیارد نفر کاهش دهند چرا سر این «پروفسور» را در آمریکا زیر آب نکردند و اجازه تحقیق و دسترسی به علم دنیا را به او دادند؟
از طرف دیگر از او نمی‌پرسند او با شناختی که «شیطان بزرگ» و طرح‌هایش داشته چگونه جرأت کرده است به آمریکا برود و در تحقیقات آن‌ها شرکت کند.

«ایده‌پردازی و نوآوری» توسط «الگوی ایرانی- اسلامی پیشرفت»‌

نخبگان اسلامی را در همه‌ی زمینه‌ها می‌توانید مشاهده کنید. دکتر حسین علی‌ا‌حمدی جشفقانی از اساتید دانشکده‌ی «مهندسی پیشرفت» و عضو گروه «مدیریت و فلسفه علم و فناوری» دانشگاه علم و صنعت است و در آن‌‌جا الگوی ایرانی-اسلامی پیشرفت را جلو می‌برد. (منبع)
برای درشت‌نمایی روی تصویر کلیک کنید
دکتر حسین علی‌ا‌حمدی جشفقانی از جمله در موارد زیر «ایده‌پردازی و نوآوری» داشته است:‌
امکان تکه‌تکه‌ کردن کره زمین، امکان حمل مسافر با استفاده از آبزیان بزرگ دریایی، انتقال کوهها، ایجاد راه خشک در دریا، گفت‌وگو بامردگان، تکنولوژی حمل مسافر با ابر، روش باز کردن درب‌های آسمان برای نزول رحمت، سد یخی برای کنترل پرحجم آب دریا، با تکیه بر متون اسلامی و آیات و روایات اسلامی بخشی از تراوشات مغزی این نادره و تحفه‌ی حکومت اسلامی است.
***
با چنین “نخبگانی” و با رژیم “نخبه‌پروری” چون حکومت ولایی کشور چه آینده‌ای می‌تواند داشته باش

هیچ نظری موجود نیست: